Voorbereiding Kinderboekenweek

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat de Kinderboekenweek voor de deur.

Zet dit schooljaar samen met je leerlingen de spotlights aan: op boeken, verhalen en personages. Tijdens deze online themavoorbereiding ontdek je hoe je de Kinderboekenweek 2026 ‘Spot aan!’ omtovert tot een feestelijk en schoolbreed boekenfestival. Acht dagen lang leg je samen met je leerlingen een taal- en leessnoer dat elke dag steviger wordt, en dat op dag 8 uitmondt in één groot gezamenlijk slotakkoord: het Grote Spot aan! Boekenfestival.

In de training krijg je toegang tot het volledige digitale lespakket per bouw (groep 1-3, 4-5 en 6-8), praktische handvatten om direct met de activiteiten aan de slag te gaan en inspiratie om lezen te verbinden met spel, creativiteit en presentatiekracht. Want de centrale vraag van deze Kinderboekenweek is: hoe zet jij jouw lievelingsboek in de spotlights?

Doe je mee op donderdag 10 september?
De kosten bedragen € 55,- per persoon. Na deelname ontvang je het complete digitale thema-pakket voor jouw hele school. 

Voor scholen die zijn aangesloten bij de Leskracht Academie is deze training gratis.

Meld je aan via het formulier hiernaast.

Tot dan!

De projectvoorbereiding vindt plaats van 15.30 tot 17.30 uur via Google Meet. Twee dagen voor de bijeenkomst ontvang je per mail alle informatie om deel te nemen.
Naam
Overeenkomst

Download hier alvast de gratis Boekaanraders met Doe-opdrachten voor groep 1 t/m 8!

Los themapakket Kinderboekenweek 2026

Kun je niet aanwezig zijn bij de digitale projectvoorbereiding maar wil je wel aan de slag met het themapakket? 
Bestel dan hier alvast het digitale en/of fysieke pakket! Je ontvangt deze per post en/of in je mailbox.